Neden Vajınismus Tedavisi Olmalıyım ?

Vajinismusun Neden tedavi olmalıyımVajinismusun belirtilerinin sizde varolduğuna dair kanaat getirdiğiniz noktada, tedavi için bir gün bile beklemeyin. Mutluluk ve umutlarla başlayan evliliğinizin, tedavisi mümkün, çözümü kolay bir problem ile kararmasına izin vermeyin.
Tamamlanmamış bir evliliği , ne siz ne eşiniz yaşamak zorunda değildir. Vajinismusu yenmeyi hem kendiniz , hem eşiniz için isteyin. Eşinizin anlayış ve desteği ile mutlu olun ancak uzayan sürelerle ilişkinizin yıpranmasına seyirci kalmayın. Pasif beklemeyin, aktif bir tedavinin içinde olun.
Gençlik yıllarınızın, belki balayı döneminizin mutluluğu ve güzel hatıraları için çözümü önce siz isteyin.
Rahat bir gebelik planlamak ve özlemini çektiğiniz bebeğe kavuşmak için beklemeyin.

Vajinismus yüzünden hayata kızgın, herkese kızgın, en çok ta kendine kızan bir kişiye dönmemek için, eşinizle olası kavgalara, soğuyan ilişkilere seyirci kalmamak için tedavide ısrarcı olun.
Tüm çözüme ulaşan vakaların dediği gibi ‘’ keşke beklemeseydim! ‘’, ‘’ bu kadar kolay olabileceğini düşünmemiştim ‘’ demek için tedavinizi planlayın. Rahatlamak ve mutlu olmak sizin de hakkınız. Yaşamınızda anne olmak, baba olmak, iyi bir eş olmak, özgüvenli sosyal ilişkiler yaşamak, çevrenizle barışık olmak için beklemeyin, hayatınızı ötelemeyin. Tedavimiz ile probleminizin ne kadar kolay hallolduğunu görecek ve şaşıracaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir